NOkQMFE4

فرم ارزیابی

این فرم به صورت رایگان در سایت قرار دارد و همچنین شما میتوانید از طریق شماره‌های ذکر شده از طریق واتس‌آپ با کارشناسان ما در ارتباط باشید.کارشناسان ما بعد از دریافت و بررسی فرم ارزیابی شما، با توجه به شرایط و شناخت دقیق شما بهترین روش مهاجرتیی با بیشترین ضریب موفقیتی را برای شما را درنظر میگیرند و طی مدت زمان کوتاهی با شما تماس خواهند گرفت. 

همین حالا پیام دهید

کارشناسان سازمان لیلا مهام، از طریق واتساپ به طور مستقیم با شما در ارتباط هستند. در مشاوره اولیه، ما بهترین راه پیشبرد هدفتان، مدت زمان تقریبی، اقدامات و تمامی هزینه های احتمالی را با شما در میان می گذاریم.

برای فردایی بهتر

سازمان مهاجرتی لیلا مهام ارائه مشاوره های تخصصی در زمینه های مهاجرت، تحصیل و استقرار در کانادا

ما همواره در تلاش هستیم تا با موکلین خود، در هر مرحله از مهاجرت، سفر و اسکان در کانادا، ارتباطی مستقیم و مسئولانه برقرار کنیم.

درباره سازمان لیلا مهام

ما می‌‌دانیم که مهاجرت فرآیندی مهم است و گامی کلیدی در زندگی هر فرد به‌شمار می‌رود؛ به همین دلیل باور داریم مسائل مربوط به مهاجرت باید با دقت و تعهد، مدیریت شوند. از این‌رو سازمان مهاجرتی لیلا مهام، چند ارزش اساسی را مد نظر قرار داده است. این ارزش‌ها در هر بار روبه‌رو شدن تیم ما با مشتریان، خودنمایی می‌کنند و در هر گامی که در کنار مشتریان برمی‌داریم به وضوح آشکار می باشند.

تیم ما چهار ارزش اصلی اعتماد، صداقت، صلاحیت حرفه‌ای و تعهد را در خود نهان دارد.

چشم انداز

هدف ما، ساختن اجتماعی غنی و قدرتمند از فارسی زبانان در کانادا است، و این کار را با هموار نمودن فرآیند مهاجرت افراد واجد شرایط به این کشور انجام می‌دهیم؛ افرادی از جامعه ایرانی که می‌توانند بر توسعه‌ محیط فرهنگی، اجتماعی و اقتصادیِ پایدار تاثیر بگذارند.

مسیر راه سازمان لیلا مهام

کانادا کشوری است که مسیر راهش ساختن جامعه‌ای از فرهنگ‌های مختلف بر پایه حقوق بشر و عدالت است؛ ما نیز همین چشم‌انداز را دنبال می‌کنیم. بنابراین، نقش مهم ما، عملی کردن فرآیند مهاجرت افرادی‌ست که بر اساس «قانون سال ۱۹۷۸ مهاجرت کانادا» واجد شرایط برای مهاجرت به این کشور به‌شمار می‌روند، و در این مسیر، تلاش ما کمک به ترویج تلاش‌های انسان‌دوستانه و دلسوزانه‌ کاناداست.

خدمات سازمان مهاجرتی لیلا مهام

تحصیلی

سیستم آموزشی هر استان وقلمرو در کانادا مسولیت سیستم آموزشی مستقل خود را بر عهده دارد

نیروهای متخصص

مهاجرت از طریق تخصص است و به عنوان یک نیروی کار ماهر و یا یک متخصص گزینه های زیادی پیش روی متقاضیان قرار میدهد

ویزای توریستی

افرادی که قصد ورود به کانادا را به‌طور موقت دارند، باید پیش از ورود، ویزای اقامت موقت دریافت کنند.

خرید بیزینس

کارافرینان باید قادر باشند که به رشد اقتصادی کانادا کمک و قابلیت ایجاد شغل برای شهروندان و کانادا را داشته باشند

خود اشتغالی فدرال

ورزشکاران و فرهنگیان با داشتن سابقه کار بین المللی، امکان مهاجرت از طریق برنامه مهاجرتی خود اشتغالی فدرال را دارند.

استارتاپ

برنامه بیزنس استارت آپ مختص کارآفرینانی است که ایده خلاق، مهارت و توانایی شروع کسب و کاری نوآور را دارا باشند.

شهروندی و تابعیت

پس از ۳ سال زندگی در کانادا ( از ۵ سال) میتوانند شهروند کانادا شوند و پاسپورت کانادایی دریافت کنند.

مهاجرت خویشاوندی

شهروندان کانادا و افرادی که اقامت دائم داشته باشند، میتوانند کفیل خویشاوندان درجه یک خود شوند.

مهاجرت های استانی

هر استان کانادا با توجه به شرایط آن نیازمند پذیرش مهاجرانی خاص است و نیازمند جذب افراد با توجه به مهارت آنان میباشد

سوالات متداول

چگونه می‌توانیم درخواست مشاوره رایگان داشته باشیم؟

برای دریافت مشاوره رایگان با کارشاسان ما،  در ابتدا شما باید فر ارزیابی را پر کنید و پس از آن همکاران ما طی 48ساعت کاری با شما تماس خواهند گرفت.

شرایط درخواست ویزای توریستی به چه صورت است؟

ویزای توریستی کانادا یک نوع مجوز رسمی است که دولت کانادا به شما این امکان را میدهد تا برای اقامت موقت و بازدید از این کشور را داشته باشید. این مجوز به پاسپورت شما اصاق میشود و برای ایرانیان به مدت 5سال به صورت مولتی (چندبار ورود) اعتبار دارد.

 استارتاپ ویزا چیست؟

برنامه‌ ویزای استارت‌آپ کاناد جزو معدود برنامه‌هایی است که امکان اخذ اقامت دایم را برای افراد و خانواده‌های آنها فراهم میکند.

این برنامه برای کارآفرینانی با مهارت‌ها و پتانسیل ایجاد مشاغل است که قصد دارند ایده‌های نوآورانه و جدید خود را در کشور کانادا تاسیس کنند. این ایده‌ها باید خلاقانه باشند، باعث ایجاد فرصت‌های شغلی برای کانادایی شوند و قابل رقابت در مقیاس جهانی باشند.

شرایط درخواست ویزای تحصیلی به چه صورت است؟

 برای درخواست ویزای تحصیلی پس از ارایه مدارک مورد نیاز و بررسی شرایط مورد نظر شما، تیم ما برای اخذ بهترین پذیرش، انتخاب کالج یا دانشگاه و انتخاب رشته تا انتهای مسیر در کنار شما خواهند بود تا بهترین انتخاب ممکن را برای شما داشته باشیم.

رفع ریفیوزال

“ریفیوزال ویزا” در واقع همان رد شدن درخواست ویزای شما از طرف سازمان مهاجرتی است که میتواند به دلایل گوناگون مانند نقص مدارک پرونده، اشتباه آفسیر پرونده و یا حتی جایگذاری اشتباه مدارک و… اتفاق بیوفتد. تیم ما بعد از بررسی پرونده شما و رفع اشکالات آن، برای درخواست مجدد ویزا اقدام خواهند کرد.

همین حالا پیام دهید

به استحضار می رساند، موسسه مهاجرتی لیلا مهام در تهران نمایندگی ندارد

X
Open chat
چطور میتونیم کمک تون کنیم؟