fbpx

درباره لیلا مهام

Leila Maham Immigration Services

لیلا مهام مشاور ثبت شده و رسمی مهاجرت (RCIC) می باشد که زیر نظر سازمان مشاوران امور مهاجرت کانادا (ICCRC) فعالیت می کند.
وی همچنین در انجمن مشاوران حرفه ای مهاجرت کانادا (CAPIC) عضویت فعال دارد. او با هیأت مهاجرت و پناهندگان کانادا (IRB)، بخش مهاجرت (ID) و آژانس مرزی کانادا (CBSA) نیز همکاری دارد. لیلا، دارای مدرک مشاوره مهاجرت از تورنتو کانادا، لیسانس در رشته زبان انگلیسی و دانشجوی حقوق دانشگاه تورنتو ( University Of Toronto) می باشد. خانم مهام دارای سوابق گسترده در زمینه مدیریت و مشاوره در کانادا و خاورمیانه می باشد. ایشان، در سال ۲۰۰۵ به کشور کانادا مهاجرت نموده و با سابقه کار ۱۴ ساله در بخش عمومی که زیر مجموعه اداره مهاجرت و شهروندی کانادا بوده، به استقرار زنان، تازه واردین و خانواده های کم درآمد در کانادا کمک می نمودند. تخصص ایشان، با توجه به دارا بودن دانش عمیق از سیستم مهاجرتی و استقرار در کانادا، ارائه مناسب ترین راه برای مهاجرت به کانادا و راهکارهای منحصر به فرد متناسب با شرایط متقاضیان مهاجرت است. تیم مجرب مؤسسه مهاجرتی لیلا مهام و شخص ایشان مفتخر هستند تا شما عزیزان را برای رسیدن به اهداف آتی در زمینه مهاجرت و استقرار در کانادا پشتیبانی نمایند.

فرشید فردانش

مدیریت اجرایی دفتر تورنتو

فرشید فردانش فارغ التحصیل مهندسی ساخت و ساز از کالج جورج براون کانادا است. وی در دوران تحصیل خود در کانادا چهار بار موفق به کسب نشان افتخار دین شده است. ایشان در ایران تحصیلات خود را در مقطع کارشناسی در رشته مهندسی نرم افزار انجام داده، که باعث ایجاد قلمرو تخصصی در بازاریابی دیجیتال و فناوری اطلاعات (IT) شده است. وی در چندین شرکت موفق حوزه فناوری به عنوان رئیس استراتژیست فناوری اطلاعات و معاونت بازاریابی کار کرده است. فرشید در سمت مدیریت اجرایی دفتر مرکزی موسسه مهاجرتی لیلا مهام در تورنتو کانادا فعالیت دارد.

ارکیده باب المراد

نماینده/مدیریت امور مشتریان

ارکیده باب المراد مهندس کامپیوتر در رشته نرم افزار از تهران میباشد. وی از ۱۰ سال پیش تا کنون مدیر فنی آژانس هواپیمایی، مسافرتی معتبر گرامیان بوده است. تخصص و تجربه ارکیده در زمینه مدیریت امور سفر و صنعت گردشگری میباشد. وی توانسته است با تسلط بر فنون روابط عمومی، ارتباطات سازنده و گسترده ای را با متقضیان موسسه مهاجرتی لیلا مهام برقرار سازد.

پیمان خواجه حسنی

نماینده/مدیریت امور مشتریان

پیمان خواجه حسنی دارای مدرک کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی از موسسه فنی تهران است. وی دارای بیش از ۱۵ سال تجربه کاری در زمینه فروش و بازاریابی میباشد. تخصص پیمان در ایجاد استراتژی های فروش است. پیمان در زمینه ایده پردازی برای مشاغل موفق تجارب زیادی دارد. وی مدیر ارشد چندین شرکت بین المللی در خاورمیانه بوده و سابقه شغلی شایسته ای را برای خود در شرکت هایی مانند اتصالات کسب کرده است. او همچنین بر اساس علاقه و سرگرمی خود صاحب کمپانی "Off-road Tires" است. پیمان از سال ۲۰۱۷ به عنوان یک فرد موفق به کانادا مهاجرت نموده و به عنوان نماینده ثبت شده در موسسه مهاجرتی لیلا مهام به متقاضیان مهاجرت ارائه خدمات می دهد.

Raana-teammember

رعنا عابدی

نماینده/مدیریت امور مشتریان

رعنا عابدی لیسانس روانشناسی از تهران میباشد. او هم اکنون مقیم کشور سوئد است. او با داشتن تجربه غنی به عنوان یک بلاگر حرفه ای و با به کار گرفتن از دانش روانشناسی و تجربه ارتباط با مردم، توانسته است بستر مناسبی درزمینه کمک به مهاجران فراهم سازد. وی همچنین دارای مدرک بین المللی در زمینه کوچینگ ( Life Coaching ) است. رعنا در حال حاضر به عنوان نماینده ویژه موسسه مهاجرتی لیلا مهام در حوزه کشورهای اسکاندیناوی به متقاضیان مهاجرت به کانادا کمک میکند.

khashayar-teammeber

خشیار ابراهیمی

مدیریت امور دانشجویان

خشایار ابراهیمی دانشجوی سال دوم کارشناسی ارشد مهندسی عمران در دانشگاه تورنتو است. وی به عنوان دانشجوی نمونه، تحصیلات خود را در مقطع کارشناسی در رشته مهندسی عمران در دانشگاه علم و صنعت ایران به پایان رساند. خشایار با به کار گرفتن دانش علمی خود به متقاضیان تحصیل در کانادا کمک می کند تا برنامه هایی را که برای دوره های کالج و یا دانشگاه مناسب است انتخاب کنند. وی همچنین به دانشجویان کمک میکند تا شانس گرفتن بورسیه تحصیلی خود را نیز افزایش دهند. وی در موسسه مهاجرتی لیلا مهام اماده کمک به دانشجویان و دانش آموزان در کلیه مقاطع تحصیلی است.

elham-teammember

الهام کیمیایی

نماینده/مدیریت امور مشتریان

الهام کیمیایی دارای فوق لیسانس بازاریابی و فروش از تهران می باشد. وی دارای بیش از ۱۰ سال سابقه کاری در زمینه مدیریت فروش در شرکت سامسونگ ایران است. تخصص و تبحر الهام در زمینه تحقیقات بازار و تمرکز بر بازارهای هدف میباشد. وی یکی از اعضای کلیدی تیم مهاجرتی لیلا مهام در شهر ونکوور کانادا است. الهام با استفاده از دانش خود در حوزه توسعه فروش و ارتباطات، به متقاضیان مهاجرت به کانادا در موسسه لیلا مهام ارائه خدمات مینماید.

Matin-Teammember

متین محمودی

پشتیبان فناوری اطلاعات

متین داوطلب محمودی مدیر فناوری اطلاعات (IT) و مدیر شبکه شرکت استارت آپ کامادا در کانادا است. وی دانشجوی لیسانس علوم کامپیوتر در دانشگاه یورک در تورنتو است. وی دانشجوی کارشناسی فناوری اطلاعات در دانشگاه آزاد تهران جنوب در ایران بود. وی بین سال ۲۰۱۵ تا ژوئن ۲۰۱۹ دستیار فناوری اطلاعات در شرکت ارتباطات سهند بود و تا زمان مهاجرت به کانادا دستیار فناوری اطلاعات در دانشگاه علم و صنعت ایران هم بود. متین دارای مدارک Cisco، مایکروسافت، شبکه، VMware و ICDL می باشد. او با موسسه مهاجرتی لیلا مهام همکاری خود را از سال ۲۰۲۰ به عنوان پشتیبانی فناوری اطلاعات، توسعه دهنده SEO، طراح سایت و نیروی تولید محتوا شروع کرده است.

Omidvar-TeamMember

سارا امیدوار

مسئولیت اجرایی دفتر تهران

سارا امیدوار مهندس شیمی از دانشگاه مشهد می باشد. سارا در چندین شرکت دارویی بزرگ در بخش تحقیقات تجربه حرفه ای کسب کرده است. با توجه به علاقه شخصی ایشان به صنعت گردشگری، فعالیت خود را از سال ۱۳۹۸ در این حوزه آغاز نموده است. سارا مسول اجرایی موسسه مهاجرتی لیلا مهام در ایران می باشد.

Alireza-TeamMember

علیرضا مطهری

مدیر شبکه های اجتماعی

علیرضا مطهری، فارق التحصیل رشته بازار یابی استراتژیک و ارتباطات در مقطع کارشناسی ارشد و رشته مدیریت در مقطع کارشناسی از دانشگاه استرالیایی والنگنگ میباشد. علیرضا فعالیت حرفه ای خود را در شرکت های بین المللی از جمله Media Edge و Carat در حوزه مدیریت پروژه شروع و در قسمت دیجیتا مارکتینگ به صورت تخصصی ادامه داده است. طراحی و اجرای استراتژی، تهیه برنامه های رسانه ای ، تخصیص بودجه ، زمان بندی جزو فعالیت های تخصصی ایشان به حساب می‌آید. وی مدیر بخش سوشیال مدیا موسسه مهاجرتی لیلا مهام میباشد.

به استحظار می رساند، موسسه مهاجرتی لیلا مهام در ایران نمایندگی ندارد.

X