NOkQMFE4

درباره لیلا مهام

لیلا مهام مشاور ثبت شده و رسمی مهاجرت کشور کانادا (RCIC – IRB) (لایسنس بدون محدودیت) می باشد که زیر نظر کالج مشاوران امور مهاجرت و شهروندی کانادا (CICC) فعالیت می کند.

وی همچنین در انجمن مشاوران حرفه ای مهاجرت کانادا (CAPIC) عضویت فعال دارد. او با هیأت مهاجرت و پناهندگان کانادا (IRB)، بخش مهاجرت (ID) و آژانس مرزی کانادا (CBSA) نیز همکاری دارد. لیلا، دارای مدرک مشاوره مهاجرت از کانادا، دارای مدرک تخصصی مهاجرت از طریق کارآفرینی و بیزینس در کانادا و لیسانس در رشته زبان انگلیسی می باشد. خانم مهام دارای سوابق گسترده در زمینه مدیریت و مشاوره در کانادا و خاورمیانه می باشد. ایشان، در سال ۲۰۰۵ به کشور کانادا مهاجرت نموده و با سابقه کار ۱۴ ساله در بخش عمومی که زیر مجموعه اداره مهاجرت و شهروندی کانادا بوده، به استقرار زنان، تازه واردین و خانواده های کم درآمد در کانادا کمک می نمودند. تخصص ایشان، با توجه به دارا بودن دانش عمیق از سیستم مهاجرتی و استقرار در کانادا، ارائه مناسب ترین راه برای مهاجرت به کانادا و راهکارهای منحصر به فرد متناسب با شرایط متقاضیان مهاجرت است. تیم مجرب سازمان مهاجرتی لیلا مهام و شخص ایشان مفتخر هستند تا شما عزیزان را برای رسیدن به اهداف آتی در زمینه مهاجرت و استقرار در کانادا پشتیبانی نمایند.

فرشید فردانش

مدیریت اجرایی دفتر تورنتو

فرشید فردانش فارغ التحصیل مهندسی ساخت و ساز از کالج جورج براون کانادا است. وی در دوران تحصیل خود در کانادا چهار بار موفق به کسب نشان افتخار دین شده است. ایشان در ایران تحصیلات خود را در مقطع کارشناسی در رشته مهندسی نرم افزار انجام داده، که باعث ایجاد قلمرو تخصصی در بازاریابی دیجیتال و فناوری اطلاعات (IT) شده است. وی در چندین شرکت موفق حوزه فناوری به عنوان رئیس استراتژیست فناوری اطلاعات و معاونت بازاریابی کار کرده است. فرشید در سمت مدیریت اجرایی دفتر مرکزی موسسه مهاجرتی لیلا مهام در تورنتو کانادا فعالیت دارد.

Orkideh-TeamMember

ارکیده باب المراد

مدیریت امور مشتریان

ارکیده باب المراد مهندس کامپیوتر در رشته نرم افزار از تهران میباشد. وی از ۱۰ سال پیش تا کنون مدیر فنی آژانس هواپیمایی، مسافرتی معتبر گرامیان بوده است. تخصص و تجربه ارکیده در زمینه مدیریت امور سفر و صنعت گردشگری میباشد. وی توانسته است با تسلط بر فنون روابط عمومی، ارتباطات سازنده و گسترده ای را با متقضیان موسسه مهاجرتی لیلا مهام برقرار سازد.

FeriaRastgoo-TeamMember

فریا راستگو

مدیر داخلی دفتر تورنتو

فریا راستگو مدیر داخلی سازمان مهاجرتی لیلا مهام، دارای تحصیلات کارشناسی ارشد ژئوپلیتیک از ایران و دیپلم پارالیگال از کانادا است. او هماهنگ کننده امور مشتریان و کارمندان سازمان است.

Raana-teammember

رعنا عابدی

مدیریت امور مشتریان

رعنا عابدی لیسانس روانشناسی از تهران میباشد. او هم اکنون مقیم کشور سوئد است. او با داشتن تجربه غنی به عنوان یک بلاگر حرفه ای و با به کار گرفتن از دانش روانشناسی و تجربه ارتباط با مردم، توانسته است بستر مناسبی درزمینه کمک به مهاجران فراهم سازد. وی همچنین دارای مدرک بین المللی در زمینه کوچینگ ( Life Coaching ) است. رعنا در حال حاضر به عنوان نماینده ویژه موسسه مهاجرتی لیلا مهام در حوزه کشورهای اسکاندیناوی به متقاضیان مهاجرت به کانادا کمک میکند.

Omidvar-TeamMember

سارا امیدوار

مسئولیت اجرایی دفتر تهران

سارا امیدوار مهندس شیمی از دانشگاه مشهد می باشد. سارا در چندین شرکت دارویی بزرگ در بخش تحقیقات تجربه حرفه ای کسب کرده است. با توجه به علاقه شخصی ایشان به صنعت گردشگری، فعالیت خود را از سال ۱۳۹۸ در این حوزه آغاز نموده است. سارا مسول اجرایی موسسه مهاجرتی لیلا مهام در ایران می باشد.

elham-teammember

الهام کیمیایی

مدیریت امور مشتریان

الهام کیمیایی دارای فوق لیسانس بازاریابی و فروش از تهران می باشد. وی دارای بیش از ۱۰ سال سابقه کاری در زمینه مدیریت فروش در شرکت سامسونگ ایران است. تخصص و تبحر الهام در زمینه تحقیقات بازار و تمرکز بر بازارهای هدف میباشد. وی یکی از اعضای کلیدی تیم مهاجرتی لیلا مهام در شهر ونکوور کانادا است. الهام با استفاده از دانش خود در حوزه توسعه فروش و ارتباطات، به متقاضیان مهاجرت به کانادا در موسسه لیلا مهام ارائه خدمات مینماید.

Alireza-TeamMember

علیرضا مطهری

مدیر شبکه های اجتماعی

علیرضا مطهری، فارق التحصیل رشته بازار یابی استراتژیک و ارتباطات در مقطع کارشناسی ارشد و رشته مدیریت در مقطع کارشناسی از دانشگاه استرالیایی والنگنگ میباشد. علیرضا فعالیت حرفه ای خود را در شرکت های بین المللی از جمله Media Edge و Carat در حوزه مدیریت پروژه شروع و در قسمت دیجیتال مارکتینگ به صورت تخصصی ادامه داده است. طراحی و اجرای استراتژی، تهیه برنامه های رسانه ای ، تخصیص بودجه ، زمان بندی جزو فعالیت های تخصصی ایشان به حساب می‌آید. وی مدیر بخش سوشیال مدیا موسسه مهاجرتی لیلا مهام میباشد.

به استحضار می رساند، موسسه مهاجرتی لیلا مهام در تهران نمایندگی ندارد

X
Open chat
چطور میتونیم کمک تون کنیم؟