NOkQMFE4

اقامت تحصیلی

اقامت تحصیلی

سیستم آموزشی کانادا از استانداردهای بالای بین­ المللی برخوردار است و امکان کار در مقاطع کالج و دانشگاه، برای دانش­ آموختگان، در حین تحصیل و پس از آن وجود دارد.

ویزای تحصیلی در بین متقاضیان مهاجرت به کانادا بسیار پر طرفدار است. مهم ترین شاخص تحصیل در کانادا، آشنایی با محیط کانادایی و کسب تجربه میان بومیان کشور است. یکی دیگر از مزیت های بارز اخذ ویزای تحصیلی کانادا این است که فرد متقاضی، بلافاصله پس از فارغ التحصیل شدن و اخذ مجوز کار، می تواند مشغول به کار شود و کسب درآمد کند. متقضیان در این روش مهاجرتی با بهره بردن از تجربه کار کانادایی در سیستم اکسپرس انتری، در نهایت اقامت کانادا را کسب می کنند. شایان ذکر است که با داشتن ویزای دانشجویی، دانشجو می تواند همزمان با تحصیل خود نیز، هفته ای ۲۰ ساعت کار کند.

با سازمان مهاجرتی لیلا مهام همراه شوید تا با شرکت در برنامه اقامت تحصیلی، اقامت کانادا را کسب نمایید.

 

ویرای تحصیلی

مقاطع مختلف تحصیلی کانادا

کالج و دانشگاه کانادا

متقاضیان ۱۸ سال به بالا می توانند با دریافت ویزای دانشجویی کانادا، برای تحصیل در کالج و دانشگاه های کانادا با داشتن نامه پذیرش غیر مشروط از سوی موسسات آموزشی کانادایی، برای اخذ ویزا تحصیلی اقدام نمایند. بدیهی است که هر دانشگاه و موسسه آموزشی قوانین پذیرش خاص خود را دارد. همچنین، متقضیان باید از تمکن مالی لازم برخوردار باشند.

ویرای تحصیلی

دبستان تا دبیرستان کانادا

متقاضیانی که هنوز به سن قانونی نرسیده اند (زیر ۱۸ سال) نیز می توانند با دریافت ویزای دانش آموزی کانادا، برای تحصیل در مدارس کانادایی، به این کشور مهاجرت کنند.

البته این افراد ضمن داشتن سرپرست قانونی (مادر یا پدر) و دعوتنامه ای معتبر، باید جهت اخذ ویزای تحصیلی کانادا، ثابت کنند که والدین‌ یا سرپرست‌ آنها از توانایی پرداخت هزینه های زندگی و تحصیل در کانادا برخوردار هستند.

همه مدارس ابتدایی و متوسطه در کانادا می توانند دانش آموزان بین المللی را ثبت نام کنند.

مدارس ابتدایی: کلاس اول تا هشتم

مدارس متوسطه: کلاس نهم تا دوازدهم

به استحضار می رساند، موسسه مهاجرتی لیلا مهام در تهران نمایندگی ندارد

X
Open chat
چطور میتونیم کمک تون کنیم؟