fbpx
Leapgroupblog5

اخذ دیپلم کانادا به صورت مجازی

اگر تمایل دارید فرزندانتان در کنار دریافت دیپلم ایرانی خود دیپلم دوره متوسطه کانادایی را هم دریافت کنند، ثبت نام در دبيرستانهاي مجازي راهکاری عملی مي باشد

اگر تمایل دارید فرزندانتان در کنار دریافت دیپلم ایرانی خود دیپلم دوره متوسطه کانادایی را هم دریافت کنند، ثبت نام در دبيرستانهاي مجازی راهکاری عملی مي باشد.
اين امر به عنوان يك سيستم عملی و استاندارد كاملا قابل قبول است. در ادامه این مطلب، با موسسه آموزشی لیلا مهام همراه شوید.

محصلین سطح متوسطه میتوانند با يك كليك در منزل خود به اطلاعات آموزشی دسترسی پيدا کنند و از سراسر جهان به دبيرستان مجازی VHS با كيفيت استاندارد آموزش و پرورش استان انتاريو دسترسی پیدا کنند.


مدرسه طرف قرارداد مجموعه مهاجرتی لیپ، مجازی و خصوصی است كه دارای تاییدیه از سوی وزارت آموزش و پرورش انتاريو میباشد. محدوديت زمان ثبت نام ندارد، و دانش آموزان می توانند در طول ۲۴ ساعت از شبانه روز به اطلاعات به صورت آنلاین دسترسی پیدا کنند و مدرک OSSD خود را دریافت کنند.


برای بهره‌مندی از این فرصت استثنایی با تیم مجرب مشاوران تحصیلی ما در تماس باشید و در اولین فرصت فرم ارزیابی را کامل نمایید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *